MENU

Medeoprichter Picnic: Michiel Muller op het BMWT-congres over innovatie en ondernemerschap

We zijn verheugd te melden dat Michiel Muller: medeoprichter Picnic, spreekt op het BMWT-congres. Als ondernemer betrokken bij succesverhalen zoals Tango, Route Mobiel en online supermarkt Picnic, staat garant voor vernieuwende inzichten en inspiratie. Met zijn talent voor het samen met zijn co-founders uitbouwen van disruptieve businessmodellen, heeft hij keer op keer traditionele markten op zijn kop gezet.

Naast zijn ondernemingen zet Michiel zich in als investeerder en mentor bij start-ups en is hij betrokken bij het Erasmus Centre for Entrepreneurship, waar hij jonge bedrijven helpt te groeien en innoveren.

Tijdens het BMWT-congres deelt Michiel zijn inzichten over: ondernemerschap en innovatie, strategische positionering in een dynamische markt en praktische tools om succesvol te zijn in tijden van verandering.

Programma donderdag 28 november

  • Algemene Ledenvergadering: 14:00 - 15:00
  • BMWT-congres: 15:45 - 18:45
  • Borrel en dinerbuffet: vanaf 18:45

Bent u erbij?

Meld u aan en zorg dat u deze inspirerende sessie niet mist!

Meer informatie en aanmelden